Společnost B.E. Service

působí na trhu od roku 2013. Dlouholeté zkušenosti z oblasti realizace největších a nejmodernějších obvodových plášťů stály za myšlenkou vytvořit společnost, která bude technickým garantem komplexního řešení v oblasti akutní opravy, údržby a pravidelného servisu obvodových plášťů a výplní stavebních otvorů. V současnosti jsme tržním lídrem v daném odvětí.

Spolehlivý partner

Díky našemu odbornému přístupu, rychlým návrhem optimálního řešení a profesionálním realizacím jsme vyhledáváni jako spolehlivý partner pro oblast facility managementu. Naším klientům nabízíme služby nejvyšší kvality pro údržbu, servis plastových a hliníkových oken, dveří, prosklených fasád, obkladových systémů a automatických dveří, světlíků a dalších souvisejících typů konstrukcí. Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli ve stavebním odvětí, díky kterým umíme zajistit kvalitu a variabilitu komponentů potřebných pro realizaci nezbytných prací.

Garance spokojenosti

Posláním společnosti je odlehčit našim klientům prostřednictvím poskytování služeb vysoké kvality. Díky individuálnímu přístupu si budujeme dlouhodobé nadstandardní vztahy, které jsou založeny na proklientském přístupu a vzájemné důvěře.

Kvalita produktů, komplexnost, rychlost dodání optimálního řešení a odborná realizace jsou garancí spokojenosti našich zákazníků.