B.E.Service podporuje tělesně postižené sportovce

Dne 28.9.2018 jsme i za pomoci společnosti Slovaktual a našich montážních partnerů přispěly k výměně oken a dveří pro Slovenský svaz tělesně postižených sportovců.

Hlavním posláním společnosti B.E. Service je zlepšení kvality domácího nebo pracovního prostředí našich zákazníků. Naším úkolem je odstranění všech poruch a vad, které zabraňují plné funkčnosti výplní stavebních otvorů, a fasádních konstrukcí. Odstraňujeme příčiny zatékání, profukování, nadměrné hlučnosti, rosení, vlhnutí a tvorby plísní, problémy se stíněním, poškozená skla. Tyto problémy z času na čas potrápí všechny, bez ohledu na jejich postavení, zaměstnání, společenskou sílu nebo zdravotní stav. Struktura našich zákazníků je rozmanitá a my si uvědomujeme, že jsou mezi nimi i tací, kteří potřebují naši pomoc i nad rámec běžného obchodního vztahu: zákazník – dodavatel. Tak jak jsme hrdí na to, že naším přispěním se dostává vzdělání a jídla sirotkům v Ugandě, stejně nás těší, že jsme mohli podat pomocnou ruku Slovenským handicapovaným sportovcům, a že ve spolupráci se společností Slovaktual, našimi montážními partnery a s vydatným přispěním všech našich zaměstnanců jsme dodali a vyměnili okna na objektu Střediska tělesně postižených sportovců v Ráztočne.

Chceme poděkovat provozovateli objektu za příjemně strávený pracovní den a všem, kteří se na tomto projektu zúčastnili za příkladné pracovní nasazení a odhodlání pomoci. Uživatelům kvalitnějšího prostředí za krásnými novými okny přejeme hodně příjemně strávených chvil ve středisku a držíme jim palce při sportovních kláních, a už nyní jsme hrdí na všechny mety, které v budoucnu ve sportu, ale i v životě dosáhnou.

z leva: Martin Ragan, Ján Kunský, Roman Žiak, Martin Kunský, Adrian Pavlik, Jozef Hudec, Roman Drahovský, Matúš Krpala, Tomáš Kováč, Patrik Šabík, Jiří Florus, Adam Kunský, Miroslav Kukla, Peter Glod