B.E.Service pomáhá rodinám na tornádem zničené Moravě

Hodnoty naší společnosti jsou od jejího založení spjaty se zkvalitněním životního a pracovního prostoru našich klientů. Stejně důležitým aspektem našeho působení je pomoc slabším a těm, kteří nejsou schopni se poprat s nástrahami, které život přináší. Proto každý rok podporujeme vybrané komunity nebo jednotlivce bojující s těžkým osudem.

Když nás koncem června šokovaly informace ohledně zničujícího tornáda na jižní Moravě, bylo jasné, že tento rok bude naše pomoc směřovat právě k rodinám u našich sousedů v okrese Břeclav. Bylo to umocněné i našimi specifickými vazbami na tento region a to nejen proto, že začátkem minulého roku jsme otevřeli naši první zahraniční pobočku právě v jihomoravském Brně. Jednou z nejvíce zasažených obcí byla obec, ve které se svou rodinou bydlí i jeden ze spolumajitelů a zakladatelů B.E.Service.

V rámci akce Tornádo jsme začátkem srpna v obci Moravská Nová Ves a Hrušky strávili tři náročné, ale krásné slunečné dny a ve spolupráci se společností Slovaktual, jsme čtyřem rodinám vyměnili tornádem zdevastovaná okna a dveře za nové, moderní. Veškerá naše práce a naše výrobky, bylo to minimum, kterým jsme rádi přispěli utrápeným a zkroušeným „moravákům“ v jejich nelehkém boji o návrat do každodenního normálního života. Je pozoruhodné, jak srdečně a vzorně se o nás starali navzdory „válečnému stavu“ v jakém se právě jejich příbytky nacházely v čase, když jsme je navštívili.

Poděkování patří společnosti Slovaktual za jejich ochotu a finanční pomoc v podobě výjímečných cen jejich výrobků, především montážníkům a zaměstnancům společnosti B.E.Service za jejich nadšení a skvělou práci. Doufáme, že našim kamarádům na Moravě, budou naše okna dlouho a dobře sloužit a věříme, že už nikdy lidé nebudou muset zažít takový strach a utrpení, jaké jim v červnu tohoto roku připravila příroda.